Hakkımızda
Başarısının sırrı, yalnızca kaliteli ürün ve sürdürülebilir hizmet anlayışında saklı kuruluşumuz, üretim ve lojistik üniteleri sürekli yenilenen yapısı ile gelişen piyasa şartlarına hazır konumdadır.

ISO 22000:2005 güvencesi altında üretim ve zamanında teslim garantisini müşterilerine sağlayan firmamız, ihracat, catering hizmeti veren firmalara tedarik, discount marketler, yerel marketler zincirleri, gıda lojistik firmaları, ihale takip ve taşeronlarına hizmet vermektedir.

Ürün portföyü konserve, salamura - turşular, zeytin ve sos grupları ana başlıkları altında kataloğumuzda güncellenmiştir. Kemalpaşa/İzmir, Akhisar/Manisa, Orhangazi/Bursa, Çerkeş/Çankırı yerleşkelerimizde bu ürün portföyüne haiz üretim tesislerimizde DONE markalı ürünlerimiz imal edilmektedir. Sezonluk anlaşmalar, fason çalışmalar, sözleşmeye dayalı üretim süreçleri organize edilmektedir.

Sultanbeyli / İstanbul adresinde 4300 m2lik depolama alanına sahip yönetim ve dağıtım merkezimizde, imalarımızda bulunan tüm ürünlerin İstanbul ve çevre iller, Anadolu bayilik yönetimleri bulunmakta olup, depolama ve lojistik hizmetleri de bu alandan gerçekleştirilmektedir.

Değişen piyasa koşulları ve değişen çalışma  şartları altında her zaman markanın ilerisinde bir kalite anlayışı güden ve Avrupa normlarını alt mikyas olarak kabul eden firmamız yurt çapında çalışmalarını, dağıtım kanallarını ve ürün çeşitliliğini artırarak siz değerli müşterilerine kaliteyi ve doğru ürünü ilke olarak hedefleyen firmamız, 20 yıla yaklaşan tecrübesi ile güveninize layık olmaya devam edeceğini saygıyla bildiririz.